Sahip Olmanız Gereken 6 Ayakkabı Modeli

Ayakkabı deyince bilmiyorum sizin de aklınıza Carrie Bradshaw gelir mi. Kendisi hayali bir karakter olmasına rağmen ayakkabının kadınlar için gerçekten de bir aşk olabileceğini ve bunun oldukça normal bir şey olduğunu öğreten kadındır.

Carrie Bradshaw’ın gerçek hayatta bir eşi var mıdır bilemem, ama eşi yoksa ayakkabılarına duyduğu aşkın kadınlar arasında bilmeyen yoktur eminim. İçinizden hangisi “Yok ya, çok ayakkabı sevmem ben. Bir tane olsun, tamam.” diyebilir?

Bir kadının ayakkabılığında en az 6 ayakkabıya sahip olmamız gerekiyor.

Neden mi?

Cevabı aşağıda.

1.Spor Ayakkabı

Spor yapmasanız bile dolabınızda bulunması gereken ayakkabılardan biri de spor ayakkabıdır. Gerek alışveriş günlerinde, gerekse fazla koşturmacanın olduğu günlerde spor ayakkabınızın rahatlığı çok önemli.

erkek-bayan-spor-ayakkabı-modelleri-2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.Bot

Çizme değil kesinlikle, bot. Çünkü çizme her kıyafete uymaz. Hadi tamam diyelim her kıyafetinize uydurdunuz ama her ortama uymaz. Bazen basit kaçar, bazen size yakışmaz. Yani çizme konusu biraz riskli. Ama botlar öyle mi? Şık bir bot kışlık tüm elbise kombinlerinize uydurabilir, ayaklarınızı sıcacık tutabilir.

erkekkadin-gunluk-kadin-bot-modelleri-2017

 

 

 

 

 

 

 

 

3.Sandalet

İster topuklu, ister topuksuz ama yaz aylarında bakımlı ayaklarınızı, pedikürlü tırnaklarınızı ortaya çıkaracak bir çift şık sandaletin yeri çok başkadır. Her elbisenin altına hiç düşünmeden geçirebileceğiniz bir çift sandalet bulunmalı, özellikle yaz aylarının bir numaralı ayakkabısı.

erkek-bayan-sandalet-2017

 

 

 

 

 

 

 

sandalet modelleri 2017

4.Düz Ayakkabı

Dolabınızda kesinlikle bulunması gereken ayakkabılardan biri de Oxford tarzı, bağcıklı, düz ayakkabılar. Kıyafetlerin havasını böylesine etkili bir şekilde değiştiren, birçok şeyle kombinlenebilen, üstelik oldukça rahat bir çift düz ayakkabı sizin de kahramanınız olabilir.

2017-yaz-duz-ayakkabi-modelleri-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sade düz ayakkabı modelleri

5.Babet

Her zaman topuklu olmaz elbette. Ayaklarınız ağrıdığında ayaklarınızı kucaklayacak, rahat ettirecek, şık ve kullanışlı bir babete de ihtiyacınız var. Özellikle günlük elbise kombinlerinizde topuklu ayakkabıdan çekiniyorsanız babetler sizi kurtaracaktır.

2017-sik-suet-bayan-babet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bayan babet modelleri

 

6.Siyah Topuklu Ayakkabı

Topuklu ayakkabı kraliçe ayakkabı gibidir. Dışarı çıkmak istemediğiniz günlerde sizi kurtarır, en basit elbiselerinize tarz katar ve sizi yürüyen güzelliğe döndürür. Son derece sıradan görünen kot-tişört kombinlerinize topuklu ayakkabıyla tamamlandığında podyumdakilerle yarışabilecek şıklığa yükselir ve bunun mimarı siyah topuklu ayakkabıdır. Bu nedenle bu topuklular her daim dolabımızın baş köşesinde durmalı.

2017-Siyah-topuklu-ayakkabı-modelleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

siyah topuklu ayakkabı modelleri

Benzer Yazılar
Önceki Yazı << Sonraki Yazı >>

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir