Ponpon Sandalet Modelleri-2017

2016 yazında dışarıda gezerken sağımızda ve solumuzda görmeye başladığımız ponpon sandeletler 2017 yılında da moda olmaya devam edeceğe benziyor. Çok şık olan ponpon sandalet modellerini isterseniz sizde evde tasarlayabilirsiniz.

Biliyorsunuz ki 2016 ilkbahar  – yaz ayakkabı modasında bu yıl farklı olarak püsküllü ve ponponlu ayakkabılar başta gelen modeller arasında yer almakta.

Bu yazımızda çok trend olan  ponponlu ve püsküllü sandalet yapımından da kısaca bahsedeceğiz. Bunun için gerekli olanlar:  sadece geçen yıllardan kalma olan bir çift sandalet,  tuhafiyeden hazır alacağınız bir paket renkli ponpon ya da bir paket renkli püskül .  Son olarak ta sandaletlerin üzerine bu objeleri monte edebilnemiz için yapışkan ve misina.

Öncelikle püsküllü bir sandalete mi yoksa ponponlu bir sandalete mi sahip olmak istediğinize karar vermelisiniz. Sonrasında diyelim ki püsküllü bir sandalet yapacaksınız, sandaletinizi masanın üzerine koyun ve göz kararı olarak renkli püsküllerinizi neresine yerleştireceksiniz ve ona karar verin. Bu konuda ayakkabı mağazalarını ya da interneti dolaşarak ta model kararı verebilirsiniz. Sonrasında da kalemle püskülleri yerleştireceğiniz yerleri işaretleyin. Bunu yaparken  iki çiftinde simetrik işaretler taşımasına dikkat edin . Yoksa ayakkabı tekleri birbirinden farklı olur. Ardından işaretlediğiniz yerlere birer damla yapışkan sıkarak püskülleri keyfinizce yapıştırın. Sonunda da misinayı çuvaldız iğneye geçirerek püskülleri sandalete dikin ve sabitleyin. Aynı işlemi ponponlar içinde gerçekleştirebilirsiniz. Artık aynı mağazalarda gördüğünüz ayakkabılar gibi püsküllü ve trend bir sandaletiniz oldu. Bu tarz sandaletleri özellikle jean şortlarla ya da şalvarlarla kullandığınızda harika oluyor. Kot pantolonlarla  ve etnik kıyafetlerle de  kullanabilirsiniz. Bu önerilerimize sizlerde farklı faklı şeyler katarak daha da renkli hale getirebilirsiniz

ponpon-sandalet-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ponpon-sandalet-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ponpon-sandalet-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ponpon-sandalet-5

Önceki Yazı << Sonraki Yazı >>

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir