Kadının Tamamlayıcısı Rugan Ayakkabı

Özel günlerde şık olmak, hem kadının hem erkeğin karakterini bu şekilde ifade etmek herkesin en çok dikkat ettiği noktalar arasında yer alır. Bu alanda rugan ayakkabı modelleri beyler için özel davetlerin vazgeçilmez ayakkabı seçimleri arasında yer alır. Hem klasik hem de spor olabilen modeller bulunmaktadır. Kaliteli ve şık detaylarla imal edilmiş bu seçenekler şık bir takım elbise ile kombine edildiğinde tarzınıza ışık katmaktadır.
Bağcıklı ya da tokalı ayakkabı seçenekleri bulunabiliyor. Ya da düz sade modeller ile şıklık elde edilebiliyor. Siyah yine en çok tercih edilen renk olmaktadır. Deri seçimine göre ayakkabının siyah rengi farklı bir tasarımı işaret edebilir. Kemerli klasik modeller her duruma hitap eden seçenekler olsa da daha spor tarzlar benimseyenler için bağcıklı modeller tercih edilmektedir. Bu şekilde günlük olarak kullanılabilecek rugan ayakkabı modelleri de bulunmaktadır. Taban seçenekleri de kösele enjeksiyon, jurdan, eva taban gibi çeşitler arasında olabiliyor. Baskılı modeller ya da günlük kullanımlar için kauçuk tabanlı tasarımlarda dikkat çekmektedir.
Ekonomik aralıklarda seçimler yapabilir ve kalite özellikleri ile bu seçimlerinizde şıklık elde edebilirsiniz. Filtreleme özelliklerini kullanarak istediğiniz tarz özelliklerde ayakkabı modellerini çok daha kısa bir süre içerisinde seçebilirsiniz. Bu alanda yüzde yüz deri özelliklerinde seçimler yapmak ve güvenli alışveriş yapmak için sitemizi tercih edebilirsiniz…

burnu-rugan-yüksek-topuklu-ayakkabı

 

 

 

 

 

 

 

 

fusion-rugan

 

 

 

 

 

 

 

 

kadın-rugan-bayan-ayakkabi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rugan-bayan-alçak-topuklu-ayakkabı-modeli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SIVRI-BURUN-KLASIK-TOPUKLU-AYAKKABI-SARI-RUGAN

Önceki Yazı << Sonraki Yazı >>

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir