2016-Akınalbella Terlik Modelleri

Bugün sizlere yaklaşık 200 yıldır deri sektöründe hizmet veren AKINAL A.Ş. ve bu deneyimini 1978 yılından itibaren terlik ve ayakkabı sektöründe kullanmış ve kısa zamanda  Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir yanında tanınan ve güvenilen bir ticari marka olan Akınalbelladan bahsedeceğiz..Fabrikası Gaziantep’te bulunan markanın günlük 60.000 çift üretim kapasitesi bulunmaktadır.

ahsap-renkli-parmak-arası ahsap-tapan-erkek-terligi

 

 

 

 

 

 

 

Ürünlerini Almanya, Hollanda, Fransa, İtalya, Belçika, Bulgaristan, Yunanistan, Irak, Romanya, Kuveyt, Suudi Arabistan, Azerbeycan, İngiltere, Macaristan, Lübnan’a ihraç ederken geri kalan üretimimizi yurt genelindeki bayileri aracılığı ile bir çok büyük mağazalara ve Türkiye nin en büyük ve prestijli marketlerine kadar ulaşmaktadır. Turizmin gözdesi olan Antalya’da Yetkili bayisi olan Güneş Optik’te real’da Metro da, carrefour mağazaarında, Muğla’da büyük mağazalarda ve küçük butiklerde dahi her çeşit terlik bulunmaktadır.

akınal-erkek-terligi bayan-terligi-2016

 

 

 

 

 

 

 

AKINALBELLA; bay, bayan ve çocuk olmak üzere, 3 kategoride, binlerce terlik çeşidine sahip olan kreasyonu bulunmaktadır. Ayak sağlığına ve şıklığa verdiği önemle, üretimini yaptığı modellerin. Türkiye’nin büyük ve seçkin marketlerinde satışa sunulması ve aranılan bir marka haline gelmesi,  tüketicinin  sağlığa, şıklığa ve kaliteye verdiği önemin bir ispatıdır.

Ürünlerimizi dış ülkelerdeki alıcıları ile buluşturmak adına  heryıl birçok Uluslararası fuara katılan firmamız, bu fuarlar aracılığıyla kendisini ve ülkemizi en iyi şekilde tanıtmakta ve ihracat rakamlarını geliştirmektedir. AKINALBELLA yurtiçinde Aymod, Gapshoes , yurtdışında ise GDS, Riva Del Garda ve Micam fuarlarına her yıl katılmaktadır.

O kadar çok şeyden bahsettik ama bu terlikler için cebimizden ne kadar bir para çıkacak tabi onu da bilmek istiyorsunuz. Akınalbella markasını çok uygun fiyatlara 5-7-10-15-20 tl den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

erkek erkek-ev-terligi

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 terlik modelleri

erkek-ev-terligi-deri fenerbahce-crocks

 

 

 

 

 

 

 

klasik-erkek-terligi klasik-erkek-terlikleri

 

 

 

 

mavi-klasik-erkek-terligi online-terlik-satın-al

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

parmak-arası-erkek-terligi parmak-arası-erkek-terligi-renklijpg

 

 

 

 

parmak-arası-terlik-5-tl renkli-erkek-terligi

 

 

 

 

 

trabzon-crocks ucuz-erkek-parmak-arası

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bayan-terligi bayan-terligi-pembe

 

 

 

 

 

 

 

cocuk-parmak-arası-terlik cocuk-sandaletleri

 

 

 

 

 

 

 

mavi-angy-birds-terlik mavi-araba-seklinde-terlik

 

 

 

 

 

 

 

pembe-bayan-terlik pembe-kız-icin-sandalet

 

 

 

 

pofuduk-cocuk-terligi

 

 

 

 

Önceki Yazı << Sonraki Yazı >>

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir